Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Front page
ur: سرورق

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
