Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.3) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Scheme
fi: Skeema

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Id
fi: Tunniste

en: System
fi: Järjestelmä

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Update profile
fi: Päivitä profiili

en: Profile
fi: Profiili

en: Front page
fi: Etusivu

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Open in new window
fi: Avaa uudessa ikkunassa

en: Relationship
fi: Suhde

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Attribute settings
fi: Ominaisuuksien asetukset

en: Target
fi: Kohde

en: Profile Name
fi: Profiilin nimi

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Restrict to the selected roles
fi: Rajoita valittuihin rooleihin

en: Saved %label configuration.
fi: Tallennettu %label asetukset.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
