Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: System
ug: سېستىما

en: Front page
ug: باش بەت

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
