Linkit (8.x-4.4) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Attribute settings
bo: གཏོགས་གཤིས་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Include unpublished nodes
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད་པའི་སྦྲེལ་གནས་ཀྱང་འདུས་པ

en: Saved %label configuration.
bo: %label་ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Linkit profile
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Linkit profiles
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Show pixel dimensions
bo: བརྙན་རྒྱུའི་ཚད་སྟོན་པ

en: Group by bundle
bo: ཕྱོགས་སྡོམ་ལ་བསྟུན་ནས་ཁག་བགོ་བ

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Top window (_top)
bo: སྒྲོམ་གོང་མ༼_top༽

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽

en: Parent window (_parent)
bo: རྩ་བའི་སྒྲོམ༼_parent༽

en: Start typing to find content or paste a URL.
bo: ཡི་གེ་ནང་འཇུག་བྱས་ནས་ནང་དོན་འཚོལ་འགོ་རྩོམ་པའམ་ཡང་ན་URL འདྲ་བཤུ་བྱེད་དགོས།

en: Manage Linkit profiles.
bo: Linkit ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་དོ་དམ་བྱེད་པ།

en: Result description
bo: མཇུག་འབྲས་ཞིབ་བརྗོད

en: E-mail @email
bo: @email་ལ་གློག་ཡིག་སྐུར
