Linkit (8.x-4.0) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Attribute
ro: Atribut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: Widget type
ro: Tip control

en: System
ro: Sistem

en: Link URL
ro: URL Link

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Profile
ro: Profil

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Entity
ro: Entitate

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă

en: Relationship
ro: Relație

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Attribute settings
ro: Opţiuni atribute

en: Target
ro: Țintă

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: Frontpage
ro: Prima pagină

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Restrict to the selected roles
ro: Restricționat la rolurile selectate

en: Saved %label configuration.
ro: Configurație %label salvată.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
