Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: System
sl: Sistem

en: Profile
sl: Profil

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
