Linkit (8.x-5.0-beta10) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
