Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Front page
br: Pajenn degemer
