Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: System
kk: Системасы

en: Profile
kk: Профиль

en: Front page
kk: Басты бет

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
