Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: System
ar: النظام

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: - Select -
ar: - اختر -
