Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Email
hi: ईमेल

en: System
hi: प्रणाली

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: - Select -
hi: - चुनें -
