Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: System
hr: Sustav

en: Front page
hr: Naslovnica

en: - Select -
hr: - Odaberi -
