Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Email
is: Netfang

en: System
is: Kerfi

en: Front page
is: Forsíða

en: - Select -
is: - Velja -
