Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
