Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: System
ku: سیسته‌م

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
