Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Front page
pl: Strona główna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: No results
pl: Brak wyników

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Linkit profile
pl: Profil Linkita

en: Linkit enabled
pl: Włączono moduł Linkit

en: Please select the Linkit profile you wish to use.
pl: Proszę wybrać profil Linkit-a, który chcesz użyć.

en: The front page for this site.
pl: Strona główna dla tego serwisu.

en: Direct File URL
pl: URL pliku
