Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta6) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Custom
bs: Prilagođen

en: System
bs: Sistem

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Profile
bs: Profil

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Restrict to the selected roles
bs: Ograniči na odabranu ulogu

en: Contact form
bs: Kontakt formular
