Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta7) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Uses
km: ប្រើ

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: Saved %label configuration.
km: បាន​រក្សា​ទុក​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ %label ​។

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
