Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Query
ar: استفسار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Route name
ar: اسم المسار
