Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: Add link
bg: Добави линк
