Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན
