Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Query
ca: Consulta

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Route parameters
ca: Paràmetres de les rutes
