Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Query
da: Forespørgsel

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add link
da: Tilføj link

en: Route name
da: Rutenavn

en: Route parameters
da: Ruteparametre
