Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Query
el: Ερώτημα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
