Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Add link
eo: Aldonu ligilon
