Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Query
et: Päring

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Add link
et: Lisa link

en: Route name
et: Marsruudi nimi
