Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Query
fi: Kysely

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Route name
fi: Reitin nimi
