Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Link
fr: Lien

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Query
fr: Requête

en: Machine name
fr: Nom système

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: Route name
fr: Nom de la route

en: Route parameters
fr: Paramètres de la route
