Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
