Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Link
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Add link
jv: Tambah tautan
