Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ
