Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
