Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Query
oc: Requèsta

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Add link
oc: Apondre un ligam
