Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Query
pl: Zapytanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Route name
pl: Nazwa trasy
