Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Query
ru: Запрос

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Fragment
ru: Фрагмент

en: Route name
ru: Название маршрута
