Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Query
sk: Dotaz

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add link
sk: Pridať odkaz
