Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
