Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Add link
ta: சுட்டியை இணை
