Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Query
th: สอบถาม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
