Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Query
tr: Sorgu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Route name
tr: Yol adı
