Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
