Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Query
uk: Запит

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: Route name
uk: Назва маршруту

en: Route parameters
uk: Параметри маршруту
