Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Delete
es: Eliminar

en: Link
es: Enlace

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Query
es: Consulta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Add link
es: Añadir enlace

en: Fragment
es: Fragmento

en: Route name
es: Nombre de la ruta

en: Route parameters
es: Parámetros de la ruta
