Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Query
gl: Consulta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Add link
gl: Engadir enlace
