Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Route name
nl: Route-naam

en: Route parameters
nl: Route-parameters
