Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Query
ps: پوښتنه

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
