Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Query
sv: Databasfråga

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Route name
sv: Namn på rutt
