Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Query
cs: Dotaz

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Add link
cs: Přidat položku
