Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Query
de: Abfrage

en: Machine name
de: Systemname

en: Add link
de: Link hinzufügen

en: Route name
de: Route-Name

en: Route parameters
de: Route-Parameter

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
