Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add link
eu: Esteka gehitu
